Instalacje pro audio – realizacja projektu

Realizację każdego projektu rozpoczynamy od pomiarów akustycznych. Dopiero na podstawie uzyskanych wówczas informacji wybieramy konkretny sprzęt i podejmujemy właściwe działania.

Co dokładnie oferujemy? Kompleksowe instalacje pro audio, adaptacje akustyczne oraz rozwiązania z dziedziny Digital Signage przy wykorzystaniu ekranów LED. Nasza działalność obejmuje również implementację zintegrowanych systemów sterowania wykorzystywanych w salach konferencyjnych, audytoriach oraz obiektach inteligentnych.

Wybierając współpracę z nami, zyskujesz pewność, że wszystkie powierzone przez Ciebie zadania zostaną zrealizowane zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Nasi pracownicy to doświadczeni technicy posiadający wiedzę i umiejętności pozwalające sprostać każdemu wyzwaniu.

Zawsze zgodnie z harmonogramem

Współpracując z nami, nie musisz martwić się o termin wykonania instalacji pro audio. Nasze doświadczenie pozwala dokładnie oszacować czas zakończenia projektu, dlatego możemy z dumą przyznać, że zawsze dotrzymujemy słowa i realizujemy go zgodnie z harmonogramem.

Perfekcyjnie dopasowany sprzęt

W trakcie instalacji systemów pro audio zawsze opieramy się na wiedzy, doświadczeniu i produktach najlepszych marek. Ponadto stosujemy specjalistyczne systemy pomiarowe oraz programy, dzięki którym możemy zasymulować jak zaproponowany sprzęt sprawdzi się w praktyce.

Kontakt

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy! Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer: (+48) 58-555-0660

Nasze pozostałe usługi

Projekt

Wykonujemy projekty akustyczne, kompleksowo planujemy wszystkie elementy dotyczące realizacji instalacji profesjonalnego systemu audio. Doradzamy, szkolimy, dzielimy się doświadczeniem.

Sprzęt

Jesteśmy dystrybutorem ponad 40 marek z branży audio w Europie Centralnej, w tym 15 marek pro-audio. Świadczymy profesjonalny serwis oraz wsparcie dla naszych partnerów.