Technologia. Innowacje. Wyrafinowanie.
NEXO łączy pasję do dźwięku najwyższej jakości ze standardami, których większość producentów nie jest w stanie osiągnąć.

Wybór największych

Wielcy artyści muzycznej sceny, tacy jak Metallica, Oasis, Elton John, czy Luciano Pavarotti, zaufali systemom tej francuskiej marki. To nie przypadek. To efekt doskonałego brzmienia i nieustannego dążenia do perfekcji.

Kolumny głośnikowe NEXO nagłaśniają takie ikoniczne obiekty, jak Etihad Stadium czy Stade de France.

NEXO dla Ciebie​

Teraz nadszedł czas, abyśmy dostarczyli wyjątkową jakość dźwięku również dla Ciebie. Bez względu na rozmiar projektu, NEXO oferuje rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze urządzenia zapewniają doskonałą jakość dźwięku, która uczyni każde wydarzenie niezapomnianym.

Czy jesteś firmą eventową, profesjonalnym instalatorem dźwięku, który szuka doskonałego brzmienia, czy też jesteś właścicielem restauracji, klubu lub innej przestrzeni eventowej – NEXO ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie

STM

Pojawienie się STM na rynku diametralnie usprawniło warunki pracy instalatorów audio. Dotąd firmy rentalowe zmuszone były do posiadania wielu oddzielnych systemów dla różnych zastosowań – inne urządzenia sprawdzały się w branży turystycznej, inne podczas zleceń dla dużych korporacji. Dzięki swojej wszechstronności STM doprowadził do ograniczenia konieczności utrzymywania dużej liczby sprzętu, dostarczając precyzyjny dźwięk wysokiej jakości niezależnie od specyfiki danego biznesu.

SYSTEM M28

M28 SYSTEMS to seria trzech wstępnie skonfigurowanych i skalowalnych systemów, zapewniających ekscytujące wrażenia dźwiękowe dla publiczności zgromadzonej na dowolnym evencie. Stanowi doskonałą inwestycję dla firm instalacyjnych i operatorów obiektów.

GEO M

NEXO GEO M to rozwiązania, które można elastycznie dopasować do dowolnej skali projektów – niektóre z tych systemów znalazły się nawet na największych stadionach świata, gdzie regularnie dostarczają precyzyjny dźwięk o wysokiej zrozumiałości mowy dla dziesiątek tysięcy ludzi.

SERIA P+

Seria P+ wyznacza standardy wydajności dla kompaktowych głośników punktowych, osiągając przy tym nowy poziom wszechstronności – wszystko dzięki pomysłowemu systemowi zmiennego pokrycia HF.

SERIA ID

NEXO ID Series to innowacyjny system nagłośnienia, który oferuje doskonałą jakość dźwięku i precyzyjną kontrolę kierunkowości. Dzięki swojemu kompaktowemu designowi, serię ID można łatwo zintegrować w różnych przestrzeniach, zapewniając wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.

SERIA EPS

Seria ePS opiera się na standardowej w branży platformie PS firmy NEXO, tworząc nową serię głośników „bez fanaberii” o stopniu ochrony IP54, która sprawia, że legendarna inżynieria i wydajność NEXO są dostępne dla szerszego zakresu projektów.

5 lat gwarancji

NEXO jest przekonane o wysokiej jakości swoich urządzeń, dlatego zapewnia aż 5-letnią gwarancję na wszelkie wady materiałowe i technologiczne. Tak rozszerzona ochrona klientów jest unikalną ofertą na rynku.

P+ SERIES

Sprawdź naszą ofertę!

Jak mogę Ci pomóc?

Nasz ekspert od nagłośnienia odpowie na wszystkie pytania dotyczące produktów marki NEXO.
Zadzwoń teraz

Karol Maruszewski