O firmie

Poznaj Lauda Instalacje

Lauda Instalacje należy do grupy Lauda Central Europe, która jest największym dystrybutorem sprzętu muzycznego i pro audio w Europie Środkowej.

Wywodzimy się z marki Lauda Audio, która powstała jesienią 1999 roku jako dystrybutor instrumentów muzycznych, wzmacniaczy gitarowych oraz sprzętu nagłośnieniowego licznych cenionych marek. W ciągu zaledwie kilku lat Lauda Audio stała się jednym z największych graczy na polskim rynku. Rosnące zaufanie muzyków, zespołów oraz firm zajmujących się organizacją eventów, umożliwiło dalszy rozwój i ekspansję zagraniczną.

W toku tych działań pojawił się pomysł powołania do życia dywizji pro audio. Tak właśnie powstała Lauda Instalacje – stworzona po to, aby zapewnić Ci nagłośnienie przygotowane przez specjalistów i pasjonatów swojego fachu. Oczywiście, wyłącznie przy użyciu sprawdzonego sprzętu renomowanych producentów.

Wyłączny dystrybutor

Jesteśmy dystrybutorem uznanych marek, takich jak Nexo, Clair Brothers, HK Audio, Audix, Peavey, Alto Professional, Bespeco, Vicoustic i wielu więcej.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji nagłośnieniowych i multimedialnych w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

Szeroka oferta profesjonalnych komponentów najwyższej światowej klasy pozwala naszym inżynierom dźwięku zaadaptować akustycznie i sprzętowo właściwie każdy typ wnętrza.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią elastycznie dostosować się do oczekiwań klientów, proponując optymalne rozwiązania uzależnione od założeń technicznych oraz budżetu.

Nasze marki

Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie. Oto marki, z oferty których korzystamy.