3 DOT VISION

Historia marki

3 DOT TWORZY WIZJĘ

3 DOT Vision to submarka firmy Lauda Audio – jednego z największych dystrybutorów prestiżowego sprzętu muzycznego w Europie Środkowej. Brand skupił się na dostarczaniu rozwiązań wizyjnych, a konkretnie ekranów LED; zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. 3 DOT Vision już od 1999 roku dba o to, aby realizacja imprez obsługiwanych przez systemy ekranów LED stała na najwyższym poziomie, a wyświetlany na nich obraz wspierał doznania audio. Ekrany LED tej marki charakteryzują się doskonałymi parametrami, wyróżniają się i zapadają w pamięć. Na każdym etapie realizacji, klient 3 DOT Vision jest wspierany przez specjalistów. Firma nie tylko dostarcza sprzęt, ale oferuje również obsługę: montaż i konserwację produktów.

JAK SPOTKAĆ SIĘ Z GWIAZDĄ?

Ekrany ledowe dostarczane przez 3 DOT Vision mają szeroki zakres zastosowań. Marka posiada bogate doświadczenie w obsłudze festiwali muzycznych, koncertów, imprez firmowych i plenerowych. Ekrany LED wszędzie stanowią standardowe wyposażenie. Są nośnikiem informacji, reklamy i innych treści marketingowych, ale przede wszystkim – dostarczają emocji. To jest dla marki najważniejsze. W końcu czy można sobie wyobrazić koncert gwiazdy rocka na stadionie bez ekranów? Oczywiście, że nie. Dlatego właśnie powstało 3 DOT Vision – by skrócić dystans do koncertowej publiczności, dać głębokie wrażenie uczestnictwa, wzmocnić przeżywanie koncertu i pogłębić poczucie wspólnoty na widowni.

ISTOTNA KWESTIA

Ważną misją marki jest również wyposażanie klubów muzycznych i sal koncertowych w stałe ekrany LED. Ekran to coraz częściej podstawowy element w riderach technicznych zespołów. Dzięki niemu muzycy podczas swoich koncertów mogą dostosowywać przestrzeń sali, aby wzbogacić treść wizualną pod kątem swojego repertuaru. Jest to także niezwykle ważne z punktu widzenia publiczności – ekran ledowy zainstalowany w klubie muzycznym gwarantuje wysokiej jakości doznania audiowizualne. 3 DOT Vision zapewnia najlepszy wybór modeli dla miejsc, w których muzyka i wizja są naprawdę istotne.

Profil marki

PEŁNA NAZWA
3 DOT Vision

ROK ZAŁOŻENIA
1999

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Gdańsk, Polska

PRODUKTY
Ekrany LED

OFICJALNA STRONA WWW
www.3dotvision.pl