Dźwięk ma znaczenie

Prowadzisz biznes? Stoisz na czele instytucji? W takim razie wiesz, jak ważna jest skuteczna odpowiedź na rosnące wymagania klientów.

Mamy dobrą wiadomość: nie musisz znać się na wszystkim. Chętnie weźmiemy kwestię adaptacji akustycznej i nagłośnienia na siebie.

Zapracujemy na Twój sukces, pozwalając Ci skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej!

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i instalacji nagłośnienia, oświetlenia, ekranów LED oraz w adaptacji akustycznej. Skala projektu nie gra roli – podejmiemy się każdej realizacji.

Oto, co możemy Ci zaoferować:

instalacja systemów nagłośnieniowych

projektowanie przestrzeni audio

adaptacja akustyczna pomieszczeń

instalacja ekranów LED

instalacja oświetlenia budynków

dostarczenie systemów komunikacji

dostarczenie sprzętu do samodzielnej instalacji

badania akustyczne

wsparcie projektowe

Nasze obszary działalności to między innymi:

fancy-stylish-elegant-restaurant-interior-with-mod-2022-08-01-04-37-53-utc
Restauracje

Dlaczego ludzie odwiedzają restauracje? Proste stwierdzenie “żeby dobrze zjeść” to tylko połowa odpowiedzi. W restauracjach spędzamy czas. Chłoniemy atmosferę, wszystkimi zmysłami. Ogromną rolę w jej kreowaniu odgrywają też dźwięki. Lauda Instalacje pomoże Ci w przekształceniu nowych klientów w stałych bywalców.

Processed with VSCO with a5 preset
Hotele

Specyfika hoteli – konieczność zapewnienia intymnej przestrzeni w pokojach, jak i przyjemnej atmosfery w częściach wspólnych – sprawia, że tego rodzaju obiekty korzystają na innowacyjnych rozwiązaniach proponowanych przez Lauda Instalacje

Jesus Heart Church in Koszeg, Hungary
Świątynie

W przypadku świątyń w grę wchodzi nie tylko kwestia takiego rozprowadzania dźwięku, aby był on wyraźnie słyszalny w każdym miejscu.

To także konieczność dopasowania poszczególnych elementów systemu w taki sposób, by nie zakłócały stylu wnętrza; często zabytkowego, a więc podlegającego ścisłym regulacjom prawnym pod tym kątem.

clever-schoolboy
Klasy

Zainstalujemy w Państwa szkole systemy, które pozwalają bez problemu odizolować od reszty obiektu klasę, w której trwa na przykład ważny sprawdzian lub egzamin. 

Cropped shot of a spacious lecture room with wooden lecture seats
Sale wykładowe

Sale wykładowe i konferencyjne to miejsca, w których każde słowo padające z ust lektora może mieć kluczowe znaczenie; dlatego właśnie tak ważne jest, aby usłyszeć je wyraźnie. Lauda Instalacje wychodzi naprzeciw wyzwaniom związanym z nagłośnieniem takiej przestrzeni.

clever-fitness
Siłownie

Motywacyjna muzyka na sali do ćwiczeń, spokojniejsze kompozycje w recepcji, przy barze i w szatni. Odtwarzane w tym samym czasie, z oddzielną regulacją głośności.

Zadbaj o to, żeby Twoi klienci czerpali przyjemność nie tylko z uwalnianych podczas treningu endorfin, ale i z ogólnej atmosfery panującej w obiekcie.

Skorzystaj z najlepszych urządzeń

Nie zadowalają nas półśrodki i kompromisy; zwłaszcza, gdy w grę wchodzi kwestia brzmienia. Dlatego pracujemy wyłącznie ze sprzętem uznanych producentów, przetestowanym w warunkach praktycznych. Większość z naszych marek to czołowi przedstawiciele segmentu Pro Audio.

Nasze realizacje

Chcesz się przekonać, jak do tej pory radziliśmy sobie z licznymi wyzwaniami?