Instalatorzy i akustycy

Dostarczamy sprzęt i rozwiązania firmom instalacyjnym

Instalacje audio za każdym razem wyglądają inaczej – nie ma drugiej takiej samej. Czasem klient potrzebuje prostego systemu stereo, a kiedy indziej wielokanałowego systemu dźwięku przestrzennego w ogromnej lokalizacji. Z tego względu nawet największym fachowcom przyda się od czasu do czasu pomocna dłoń. Właśnie dlatego polecamy się jako wszechstronne wsparcie dla instalatorów w każdym aspekcie realizacji. 

Dostarczymy Ci potrzebny sprzęt, pomożemy w badaniach akustycznych, wycenie, przygotowaniu projektu, a w razie potrzeby polecimy odpowiednie urządzenia. Na każdym etapie realizacji możesz skorzystać z naszej konsultacji.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Koniec z ograniczeniami

Skorzystaj z oferty najlepszych marek z segmentu Pro Audio. Nasz sprzęt jest znany z licznych prestiżowych realizacji na całym świecie.

Posiadamy dostęp do najnowszych urządzeń uznanych producentów – między innymi NEXO, AtlasIED, HK Audio czy Vicoustic.

Poszczególne modele, jakie możemy Ci dostarczyć, znalazły zastosowanie w takich miejscach, jak porty lotnicze w Denver, Doha, Pekinie, Hong Kongu, Paryżu czy Frankfurcie. Można je znaleźć w galeriach handlowych, salach koncertowych, zabytkowych kościołach czy na uniwersytetach – w tym na najstarszym europejskim uniwersytecie we włoskiej Bolonii.

Daj nam znać, do czego potrzebujesz sprzętu, a polecimy najlepsze urządzenia i dostarczymy je pod Twoje drzwi!

zainstalowanych głośników
0 +
kilometrów położonego kabla głośnikowego
0 +
pobranych watów mocy
0 +
lat doświadczenia
0 +

Dlaczego ludzie odwiedzają restauracje? Proste stwierdzenie “żeby dobrze zjeść” to tylko połowa odpowiedzi. W restauracjach spędzamy czas. Chłoniemy atmosferę, wszystkimi zmysłami. Ogromną rolę w jej kreowaniu odgrywają też dźwięki. Lauda Instalacje pomoże Ci w przekształceniu nowych klientów w stałych bywalców.

Specyfika hoteli – konieczność zapewnienia intymnej przestrzeni w pokojach, jak i przyjemnej atmosfery w częściach wspólnych – stwarza poważne wyzwanie dla instalatorów. Dlatego wszelkie realizacje warto powierzać profesjonalistom, nie bojącym się wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

W przypadku kościołów w grę wchodzi nie tylko kwestia takiego rozprowadzania dźwięku, aby był on wyraźnie słyszalny w każdym miejscu.

To także konieczność dopasowania poszczególnych elementów systemu w taki sposób, by nie zakłócały stylu wnętrza; często zabytkowego, a więc podlegającego ścisłym regulacjom prawnym pod tym kątem.

Wśród rozwiązań dla szkół posiadamy w swej ofercie nowoczesne systemy dystrybucji dźwięku, które pozwalają bez problemu odizolować od reszty obiektu klasę, w której trwa na przykład ważny sprawdzian lub egzamin.

Cropped shot of a spacious lecture room with wooden lecture seats

Sale wykładowe i konferencyjne to miejsca, w których każde słowo padające z ust lektora może mieć kluczowe znaczenie; dlatego właśnie tak ważne jest, aby usłyszeć je wyraźnie. Lauda Instalacje wychodzi naprzeciw wyzwaniom związanym z nagłośnieniem takiej przestrzeni.

Motywacyjna muzyka na sali do ćwiczeń, spokojniejsze kompozycje w recepcji, przy barze i w szatni. Odtwarzane w tym samym czasie, z oddzielną regulacją głośności… Tak właśnie wyglądają odpowiednie warunki do treningu.

Zadbaj o to, żeby Twoi klienci czerpali przyjemność nie tylko z uwalnianych endorfin, ale i z ogólnej atmosfery panującej w obiekcie.

Nagłośnienie i dystrybucja dźwięku to dwa kluczowe aspekty budowania odpowiedniej atmosfery w klubach. Możliwość dzielenia obiektu na sektory pozwala na stworzenie stref do zabawy na parkiecie, jak i do odpoczynku w wyznaczonych pomieszczeniach. Dowolnie steruj dźwiękiem, aby odpowiadał emocjom rozgrywającym się w danych miejscach.

Umilanie zakupów muzyką, możliwość dystrybucji komunikatów z podziałem na przestrzeń dla klientów i części przeznaczone dla pracowników, wysoka jakość i zrozumiałość dźwięku, zdalna komunikacja między pracownikami – potrafimy przygotować idealne rozwiązania dla sklepów. Nieważne, czy mówimy o osiedlowym mini-markecie, czy o olbrzymim wielkopowierzchniowym obiekcie.

Czytelność komunikatów odgrywa olbrzymią rolę w przypadku lotnisk. Urządzenia, którymi dysponujemy, sprawdzają się w największych portach lotniczych rozsianych po całym globie – w Katarze, Chinach, USA, jak i w największych miastach Europy.

Gdy gasną światła, cała uwaga widza skupia się na scenie. Odbiera nie tylko to, co dostrzega gołym okiem, ale też to, co słyszy – dźwięk odgrywa tu kluczową rolę. Dlatego tak istotne jest w tym przypadku perfekcyjne nagłośnienie i adaptacja akustyczna, jak również zapewnienie odpowiedniego oświetlenia.


Mamy doświadczenie w takim dostosowaniu przestrzeni w teatrze, aby każdy spektakl zapadał na trwałe w pamięć widowni – która będzie regularnie wracać po więcej.

Kto choć raz w życiu podróżował pociągiem, ten wie, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie na dworcu. Niestety, nieczytelne komunikaty, ginące w ogólnym hałasie wjeżdżających pociągów, to wciąż zmora podróżnych. Mamy sposób na zmianę tego obrazu dzięki naszemu sprzętowi i wiedzy, jak go zainstalować dla najlepszego efektu!

Nagłośnienie i adaptacja akustyczna w muzeach nie pozostają bez znaczenia – wręcz przeciwnie! Potrafimy zapewnić odwiedzającym odpowiednie warunki do swobodnego oglądania eksponatów oraz wysłuchiwania organizowanych prelekcji czy konferencji.

Sprawdź nasze bestsellery

Zobacz pełną ofertę zarejestruj się do panelu B2B