3 DOT VISION

Historia marki

Firma Alto Professional została założona w 2000 roku przez pełen pasji zespół inżynierów dźwięku, których celem było stworzenie produktów przeznaczonych do użytku podczas występów na żywo, łączących wysoką jakość brzmienia z przystępną ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji, najnowocześniejszej technologii DSP i wyrafinowanej konstrukcji, firmie Alto udało się stworzyć gamę urządzeń zapewniających zarówno wyjątkową wydajność, jak i realną wartość dla występujących na żywo muzyków i inżynierów dźwięku. Dlatego w pierwszej kolejności uważa się ona za firmę zajmującą się nagłośnieniem występów na żywo.

Alto Professional produkuje nie tylko narzędzia dla realizatorów dźwięku (głośniki, wzmacniacze i miksery), ale także dla występujących muzyków – w tym systemy nagłośnieniowe typu “wszystko w jednym” do zastosowań solowych, w duetach i małych grupach.

Misja brandu jest prosta: tworzyć produkty, które dosłownie zdmuchują konkurencję pod względem dokładności, mocy, trwałości, poręczności i ceny. Każdy model, który projektuje; każdy komponent, który wybiera; każdy proces, który stosuje; wszystko służy realizacji tego założenia.

Marka stara się dostarczać produkty, które będą służyć klientom przez wiele lat, wytrzymają trudy podróżowania i zapewnią wyjątkową jakość brzmienia przez całą noc.

ALTO PROFESSIONAL

PROFESJONALNY DESIGN. ELEGANCKI STYL

PEŁNA NAZWA
Alto Professional

ROK ZAŁOŻENIA
2000

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Cumberland, USA

PRODUKTY
Głośniki, systemy PA, miksery, akcesoria

OFICJALNA STRONA
www.altoprofessional.com