AtlasIED

Historia marki

AtlasIED to efekt fuzji dwóch powszechnie uznanych liderów w świecie komercyjnego audio: Atlas Sound i Innovative Electronic Designs (IED). Obie firmy współpracują ze sobą od lat i wyrosły na najbardziej utytułowanych producentów w swojej kategorii.

BRZMI JAK SUKCES

Atlas Sound stał się największym dostawcą komercyjnego sprzętu audio, obsługującym zarówno małe, jak i największe firmy. Natomiast IED jest znane jako lider w dziedzinie masowych systemów obecnych na lotniskach, w korporacjach i instytucjach rządowych. W ciągu ponad 80 lat działania, obie firmy wykonały instalacje w ponad milionie przedsiębiorstw i instytucji. W 2009 roku Atlas Sound i IED połączyły siły, wciąż jednak działając niezależnie, z połączonym nadzorem na poziomie kierownictwa. W 2015 obie marki pogłębiły współpracę, łącząc swoje zespoły sprzedaży, marketingu i pomocy technicznej. Dzięki temu obecnie AtlasIED zapewnia lepszą obsługę klientów i różnych segmentów rynku.

DLACZEGO ATLAS? TO WIĘCEJ NIŻ GŁOŚNIKI

AtlasIED jest globalnym producentem elektroniki dostarczającym kompleksowe rozwiązania audio dla komercyjnych środowisk biznesowych. Firma oszczędza czas i pieniądze klienta dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemów komunikacji audio, jednocześnie pomagając mu w utrzymaniu bezpiecznego środowiska pracy. Osiąga to za pomocą docenianych systemów masowego powiadamiania, bezpieczeństwa życia, VoIP i prywatności mowy. Stosowane technologie bezproblemowo łączą się i integrują z istniejącymi i przyszłymi infrastrukturami analogowymi i informatycznymi.

Systemy AtlasIED są używane przez największe przedsiębiorstwa, takie jak firmy z listy Fortune 1000, szkoły, uniwersytety, zakłady produkcyjne, węzły transportu publicznego, areny sportowe, szpitale, hotele i duże sieci sklepów detalicznych. Marka pracuje również z mniejszymi podmiotami, takimi jak lokalne kawiarnie, bary, restauracje czy świątynie. AtlasIED troszczy się o firmy każdej wielkości i chce, aby nie tylko przetrwały, ale przede wszystkim się rozwijały.

Profil marki

CHRONI. INFORMUJE. ZAPEWNIA ROZRYWKĘ

PEŁNA NAZWA
Atlas Sound and Innovative Electronic Designs

ROK ZAŁOŻENIA
1934

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Phoenix, USA 

PRODUKTY
systemy nagłośnienia, systemy komunikacji awaryjnej, produkty interkomowe/telekomunikacyjne, systemy maskowania dźwięku, adresowalne systemy nagłośnieniowe IP, strefowe systemy przywoławcze, specjalistyczne szafy rackowe na sprzęt elektroniczny, wewnętrzne i zewnętrzne systemy głośnikowe, statywy mikrofonowe, statywy głośnikowe 

OFICJALNA STRONA WWW
www.atlas.com