Audix

Historia marki

PONAD 35 LAT DOSKONAŁOŚCI

Firma Audix rozpoczęła działalność w 1984 roku, obierając misję, która po dziś dzień w ogóle się nie zmieniła: aby projektować, konstruować i produkować wysokiej klasy sprzęt, przyczyniający się do rozwoju profesjonalnego przemysłu audio. Lata mijają, a mikrofony Audix niezmiennie są doceniane za ich innowacyjny projekt, wydajność, jakość, trwałość i wartość dodaną dla użytkowników.

WYPRZEDZAJĄC OCZEKIWANIA

Audix przesuwa granice technologii. Najnowocześniejszy obiekt firmy w Wilsonville w stanie Oregon jest domem dla badań, projektowania, produkcji, montażu, testów końcowych i operacji logistycznych. Marka nieustannie się rozwija i stara się dostarczać klientom produkty, które nie tyle spełniają ich oczekiwania, co je przewyższają.

WYDAJNOŚĆ JEST WSZYSTKIM

Swoje sukcesy Audix zawdzięcza kilku czynnikom: powracającym klientom, którzy dostarczają bezcennych informacji zwrotnych na temat produktów, utalentowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, którego celem jest tworzenie najnowocześniejszego sprzętu oraz wysoce wyszkolonemu personelowi, który pomaga użytkownikom w uzyskaniu jak najlepszych osiągnięć przy pomocy urządzeń tej marki. Pomysłowość i pasja mają się w Audix dobrze – nic nie wskazuje, aby miało się to kiedykolwiek zmienić.

Profil marki

DETERMINACJA DO PRZESUWANIA GRANIC TECHNOLOGII

PEŁNA NAZWA
Audix Corporations

ROK ZAŁOŻENIA
1984

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Wilsonville, USA

PRODUKTY
Mikrofony, słuchawki, pro audio, akcesoria

OFICJALNA STRONA WWW
www.audix.com