BESPECO

Historia marki
MADE IN ITALY

Bespeco to kolejna marka w naszej kolekcji „best of”, dumna ze swojej włoskiej duszy. Producentów z tego kraju cechuje przede wszystkim pasja do tego, co robią – bez tego we Włoszech nie można mówić o dobrze wykonanej pracy. Dlatego też, decydując się na inwestycję w tamtejsze produkty, zazwyczaj możesz być pewien ich jakości. Bespeco produkuje rzeczy doskonałe lub nie produkuje ich wcale. Ważna dla marki jest jej charakterystyczna radość i zamiłowanie do z pozoru małych rzeczy, przywiązanie do detali. Okazuje się, że są ludzie, którzy wymyślą całą fabrykę marzeń i pomysłów, aby stworzyć kable doskonałe. Historia Bespeco zaczyna się w 1981 roku. Jej pierwszym bohaterem jest Corrado Bessarione. To on położył podwaliny pod filozofię firmy. Innowacja, design, jakość i serwis – to cztery filary, które utrzymują ją mocno na nogach i pozwoliły zajść naprawdę daleko.

INNOWACJA I WZORNICTWO

Marka ta jest znana przede wszystkim z metalowych statywów do gitar, ukulele i mikrofonów, kabli, złączy i flight case’ów. Produkuje również systemy audio i oświetleniowe oraz torby na instrumenty. W swoich projektach mocno stawia na innowacje. Proces tworzenia koncepcji nowego lub ulepszonego produktu jest dla Bespeco niezwykle ważny. To właśnie wtedy dzieje się magia zwana kreatywnością. Drugą istotną kwestią w historii rozwoju marki jest design. Firma stara się tworzyć produkty funkcjonalne, o przemyślanym i wygodnym wzornictwie. Jednak, jak na włoski brand przystało, kluczową rolę odgrywa wygląd. Produkty Bespeco (nawet jeśli spojrzymy na ich kable i złącza) mają przykuwać wzrok i być kwintesencją włoskiego szyku.

JAKOŚĆ I SERWIS

Jakość produktów muzycznych Bespeco jest gwarantowana przez standaryzowany proces ich wytwarzania. Tutaj dokłada się wszelkich starań, aby każdy wypuszczany na rynek przedmiot był perfekcyjny. Zgodnie ze swoją włoską naturą, marka chce traktować swoich klientów jak własną rodzinę. Oznacza to, że ich obsługa musi przebiegać nie tylko sprawnie, ale ma być zarazem przyjemnym doświadczeniem. Relacja między Bespeco a klientem trwa na każdym etapie współpracy.

Profil marki

WYOBRAŹNIA W SŁUŻBIE UŻYTECZNOŚCI

PEŁNA NAZWA
Bespeco Professional

ROK ZAŁOŻENIA
1981

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Castelfidardo, Włochy

PRODUKTY
Elektronika, kable, metalowe statywy, flight case’y

OFICJALNA STRONA WWW
www.bespeco.it