HK AUDIO

Historia marki

HK Audio tworzy profesjonalne i innowacyjne produkty dla realizatorów dźwięku: sprzęt, który zapewnia im najprostszą drogę do perfekcyjnego brzmienia. W ciągu ostatnich dwudziestu lat nazwa firmy stała się w Europie synonimem najwyższej jakości systemów nagłośnienia live. Wyprodukowane w Niemczech, systemy te są owocem wieloletniej pasji i dążenia do realizacji wizji, którą jest dostarczenie idealnego dźwięku.

INTELIGENTNIE I OD SERCA

Żyjemy w świecie zmysłów: dotyku, smaku, wzroku, a przede wszystkim dźwięku. Słuch jest czymś absolutnie wyjątkowym. Percepcja słuchowa jest interpretowana jako informacja, ale ma również bezpośredni wpływ na nasze emocje, a co za tym idzie – samopoczucie. Język i muzyka są mową serca, dając głos naszym uczuciom i pozwalając na dzielenie się emocjami. Wszyscy jesteśmy wyposażeni w „algorytmy”, które natychmiast informują nas o tym, czy dane brzmienie sygnalizuje bezpieczeństwo, ulgę, dobre wibracje, nadchodzące kłopoty, a nawet zagrożenie. Być może nigdy w pełni nie zrozumiemy tych algorytmów, ale licznym specjalistom HK Audio na pewno nie znudzi się badanie ich i odkrywanie nowych informacji na ich temat każdego dnia.

FILOZOFIA MARKI

Od samego początku w centrum uwagi HK Audio znajdowały się potrzeby tych użytkowników, którzy nie chcą się zadowalać standardowymi rozwiązaniami. Misją brandu jest dostarczenie kompletnego pakietu: wysokiej jakości dźwięku i bezproblemowej konfiguracji. A wszystko to dostosowane nie tylko do zaspokojenia, ale i przewyższenia rynkowych wymagań. Firma przez lata opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań w ścisłej współpracy z czołowymi inżynierami dźwięku i muzykami. Wraz z nowymi technologiami, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne w laboratoriach HK Audio®, pojawiły się rozwiązania będące kamieniami milowymi dla branży – kluczowymi osiągnięciami w dążeniu do uzyskania perfekcyjnego systemu nagłośnienia. Dziś w HK Audio® powstają produkty dla praktycznie każdego rodzaju aplikacji: od przenośnego systemu aktywnego dla pojedynczego artysty, aż po sprzęt nagłaśniający obiekty plenerowe z publicznością liczącą 50 tysięcy i więcej osób.

Profil marki

PROFESJONALNE I INNOWACYJNE PRODUKTY DLA REALIZATORÓW DŹWIĘKU

PEŁNA NAZWA

HK Audio

ROK ZAŁOŻENIA

1979

MIEJSCE ZAŁOŻENIA

St.Wendel, Niemcy

PRODUKTY

Aktywne i pasywne głośniki, systemy PA

OFICJALNA STRONA WWW

www.hkaudio.com