Peavey

Historia marki

JESTEŚMY INNOWACJĄ. AMPLIFIED

Napędzany przez niezrównane dziedzictwo innowacji oraz całkowite oddanie jakości i niezawodności, Peavey Electronics uosabia dążenie do perfekcji w muzyce i audio. To jest nasz duch jednoczący. Jest sprawdzony. I trwa do dziś.

Przez prawie pięć dekad, Peavey przecierał własne szlaki w kierunku muzycznej perfekcji. Założona przez Hartley’a Peavey’a w 1965 roku jako jednoosobowa firma, dziś Peavey Electronics Corporation jest jednym z największych producentów i dostawców instrumentów muzycznych, wzmacniaczy i profesjonalnych systemów audio na świecie – dystrybuując ponad 2000 produktów do ponad 130 krajów.

Hartley słynnie powiedział: „Aby być lepszym, z definicji musisz być inny”. To, co wyróżnia Peavey’a to zaangażowanie w podejście do biznesu z unikalną wizją, od projektowania produktów, przez dystrybucję, aż po bycie największym niezależnym producentem w branży. Jego dążenia doprowadziły do powstania ponad 180 patentów i innowacji w sposobie słuchania i odtwarzania muzyki.

Hartley Peavey jest nie tylko wizjonerem, głównym inżynierem i dyrektorem generalnym, ale także ogniwem łączącym bogatą historię z jasną przyszłością. Jego podstawowe zasady, takie jak jakość, niezawodność i innowacyjność, są nadal w centrum uwagi inżynierii i produkcji, które obejmują kontynenty, języki, zwyczaje i kultury.

Brand ID

Peavey Electronics embodies the pursuit of perfection in music and audio. It’s our unifying spirit. It’s proven.

FULL NAME
Peavey Electronics Corporation

ESTABLISHED
1965

FOUNDED
Meridian, USA

PRODUCTS
Sound Reinforcement & Musical Equipment

OFFICIAL WEB
www.peavey.com