VOKKERO

Historia marki
EMOCJE POTRZEBUJĄ TECHNOLOGII

Vokkero wspiera podejmowanie dobrych decyzji. Globalnie. Cel numer jeden marki to dostarczanie rozwiązań komunikacyjnych wszędzie tam, gdzie niezbędny jest błyskawiczny przepływ informacji. Jej produkty – równie przydatne w sporcie i muzyce, jak w przemyśle – kojarzone są z gwarancją skuteczności. Francuska firma to czołowy producent i twórca bezprzewodowych systemów interkomowych i komunikacyjnych. Jako jeden z nielicznych producentów systemów radiowych oferuje wyłącznie opatentowane rozwiązania. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że Vokkero to marka wyjątkowa pod względem innowacyjności. Aby poznać jej mocne strony, wystarczy odwołać się do faktów: to właśnie ona wspiera organizację najpopularniejszych rozgrywek piłki nożnej na całym świecie. Nie inaczej było podczas Mistrzostw Świata w Rosji: produkty tej firmy zapewniały komunikację audio podczas meczów piłkarskich transmitowanych na cały glob.

PRODUKTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

Za co Twoi klienci pokochają Vokkero? Ta marka powstała po to, by odnosić zwycięstwa! Mistrzostwa Świata w Rosji? To nie wystarczy. Vokkero idzie po więcej i więcej, aby udowodnić, że „sky is the limit”. Euro w 2021? Marka jest obecna i tam. Systemy radiowe i zestawy słuchawkowe Vokkero wspierają francuską Narodową Ligę Koszykówki. Firma została oficjalnym podwykonawcą włoskiego zespołu Pirelli na światowych regatach. Nie ma ani trochę przesady w stwierdzeniu, że ten brand pisze historię sportu. Obecnie ponad 50 międzynarodowych federacji sportowych korzysta z jego produktów. Niemcy, Anglia, Austria, Belgia, Dania, Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Portugalia, Czechy i Szwajcaria zdecydowały, że ich trenerzy i sędziowie podczas mundialu będą korzystać z niezawodnego systemu komunikacji audio, opracowanego w ciągu ostatnich 20 lat rozwoju Vokkero.

WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Vokkero to nie tylko wielkie wydarzenia sportowe i prestiżowe mistrzostwa. Jako członek grupy VOGO, zajmuje się dostarczaniem coraz bardziej jakościowych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań audio dla wielu branż i sektorów. Marka zapewnia zestawy komunikacyjne dla krajowych straży pożarnych i pogotowia ratunkowego we Francji. Przy użyciu jej flagowego produktu, Vokkero GUARDIAN, wymieniano trasę wiodącą przez most przy przystani w Monako. Od operatora dźwigu po zespół mechaników; technologia Vokkero gwarantuje wyraźny, bezpieczny i płynny przepływ komunikacji bez powodujących ryzyko zakłóceń. Systemy łączności radiowej tej marki są sztuką samą w sobie, która dodatkowo współtworzy sztukę – producent zaopatruje teatry, opery i sale koncertowe w systemy interkomowe instalowane w ścianach obiektu. Płynna komunikacja w zespole wpływa dodatnio na jakość spektaklu czy koncertu i ogranicza do minimum możliwość nieporozumień wśród obsługi. W końcu sukces opiera się na zrozumieniu.

Profil marki

LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ DLA LEPSZEJ PRACY

PEŁNA NAZWA
Vokkero®

ROK ZAŁOŻENIA
2005

MIEJSCE ZAŁOŻENIA
Bernin, Francja

PRODUKTY
Systemy komunikacji bezprzewodowej: interkomy, słuchawki, walkie-talkie

OFICJALNA STRONA WWW
www.vokkero.com